Adres Email

biuro@ecolak.eu

Dni otwarcia

Pon-Pt 08:00 - 16:00

Kontakt tel

+48 609 574 934

Specjalizujemy się w powłokach malarskich, termoizolacji oraz hydroizolacji używanych w przemyśle ciężkim: chemicznym, petrochemicznym, spożywczym, morskim, budowlanym, metalowym i w innych.

  • Używamy wyłącznie najwyższej jakości komponentów. 
  • Mamy ponad 45 lat doświadczenia i wiedzy, dlatego dokładnie wiemy, jakie są potrzeby rynkowe. 
  • Blisko współpracujemy z naszymi kontrahentami słuchając informacji zwrotnych, dzięki którym jesteśmy o krok przed konkurencją.
  • Mamy pomalowane ponad 2,5 miliona metrów kwadratowych parkingów naszym systemem epoksydowym, tysiące metrów przemysłowych posadzek, tysiące małych i dużych konstrukcji  metalowych oraz setki projektów (dachy, zbiorniki, rury itp.).
  • Nie jesteśmy tylko i wyłączenie firmą handlową, jesteśmy bezpośrednim producentem, a  dodatkowo również formulatorami. Oznacza to, że jesteśmy w stanie zaktualizować nasze produkty do potrzeb klienta.
  • W przypadku nawiązania współpracy zapewniamy szkolenie z użycia naszych produktów, po którym wystawiamy odpowiedni certyfikat potwierdzający zdobyte kompetencje.

Doskonała wytrzymałość powłok wytwarzanych przez Ecolak sprawia, że stanowią one idealną ochronę dla fabryk, zakładów, konstrukcji i powierzchni narażonych na wpływ środowiska
chemicznego, morskiego i zewnętrznego.

Ecolak opracował zaawansowaną platformę technologiczną dla konwencjonalnych i niekonwencjonalnych zagrożeń bezpieczeństwa.

Ecolak opracowuje i oferuje rozwiązania, które zostały zastosowane w strategicznych miejscach i budynkach na całym świecie.

Produkty Ecolak są uważane za przełom technologiczny w dziedzinie ochrony i izolacji.

Wartości

Ponad 45 lat doświadczenia

Ponad 45 lat doświadczenia

Komponenty najwyższej jakości

Komponenty najwyższej jakości

Bliska współpraca z kontrahentami

Bliska współpraca z kontrahentami

Doskonała wytrzymałość powłok

Doskonała wytrzymałość powłok